Kooperativa – Havarijné poistenie

Naposledy s nami ušetril: Ján, Bratislava
Pán Ján ušetril 35 €.

Havaríjne poistenie od Kooperativy

Kooperativa je jednou z popredných poisťovní na Slovensku, ktorá ponúka širokú škálu poistných produktov vrátane havaríjneho poistenia pre motorové vozidlá. Havaríjne poistenie od Kooperativa je navrhnuté tak, aby poskytovalo komplexnú ochranu pre vaše vozidlo v prípade rôznych nehôd a škôd.

Varianty havaríjneho poistenia od Kooperativy

Kooperativa ponúka rôzne varianty havaríjneho poistenia, ktoré sú prispôsobené potrebám jednotlivých zákazníkov. Medzi tieto varianty patrí:

  • Auto Komplet: Toto je komplexné havaríjne poistenie, ktoré pokrýva široké spektrum rizík vrátane poškodenia vozidla, krádeže, poškodenia spôsobeného živelnou udalosťou a mnoho ďalších.
  • Mini Kasko: Toto je základná varianta havaríjneho poistenia pre ojazdené vozidlá, ktorá pokrýva najčastejšie riziká ako sú krádež, lúpež, poškodenie spôsobené živelnou udalosťou a zrážka so zvieraťom.
  • Automat: Toto je unikátny produkt, ktorý kombinuje povinné zmluvné poistenie a havaríjne poistenie do jedného balíčka.

Asistenčné služby k havaríjnemu poisteniu od Kooperativy

Kooperativa ponúka asistenčné služby ako súčasť svojho havaríjneho poistenia. Tieto služby zahŕňajú pomoc na cestách, opravu vozidla na mieste nehody, prepravu vozidla do servisu a mnoho ďalších.

Doplnkové pripoistenia k havaríjnemu poisteniu

Okrem základného havaríjneho poistenia ponúka Kooperativa aj možnosť doplnkového pripoistenia. To zahŕňa poistenie osobných vecí, cestujúcich a finančných strát.

Kontakt:

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s.
Vienna Insurance Group
Štefanovičova 4
816 23 Bratislava 1
  Infolinka: 0800 120 000
Zo zahraničia: +421 2 5729 9684