UNIQA – Povinné zmluvné poistenie

Naposledy s nami ušetril: Ján, Bratislava
Pán Ján ušetril 35 €.

UNIQA – Povinné zmluvné poistenie (PZP)

UNIQA je renomovaná poisťovňa, ktorá ponúka širokú škálu poistných produktov, vrátane povinného zmluvného poistenia (PZP). PZP od UNIQA chráni vodičov a ich vozidlá doma aj v zahraničí. Ponúka vysoké limity poistného plnenia a množstvo benefitov, vrátane bonusu za bezškodovosť až do výšky 50 %. Poistenie je možné uzavrieť online pomocou prehľadnej kalkulačky na webe UNIQA.

UNIQA ponúka PZP s vysokými limitmi poistného plnenia - až 5 240 000 € za škody na zdraví bez ohľadu na počet zranených a usmrtených a 1 050 000 € za škody na veciach, za náklady s právnym zastúpením a ušlý zisk. Okrem toho ponúka UNIQA bonus vodičom z menšieho mesta, možnosť využiť partnerské autoservisy a ďalšie výhody.

Asistenčné služby k PZP

Ku každému poisteniu vozidla od UNIQA automaticky získavate základnú asistenciu. Táto služba zabezpečuje napríklad opravu defektu, pomoc pri zabuchnutí kľúčov či výmenu paliva, ale aj odtiahnutie vozidla do preferovaného autoservisu. Za 1 € mesačne je možné získať rozšírenú asistenciu, ktorá ponúka mnoho ďalších benefitov, ako napríklad nárok na náhradné vozidlo až na 5 dní.

Doplnkové pripoistenia k PZP

UNIQA ponúka možnosť pripoistenia k PZP. Medzi tieto pripoistenia patrí napríklad pripoistenie rozšírenej asistencie, pripoistenie čelného skla, pripoistenie pre prípad trvalých následkov v dôsledku havárie, pripoistenie pre vodiča pre prípad smrti úrazom, ale aj takzvaný "Právnik do auta".


Výpoveď povinného zmluvného poistenia Uniqa

Páči sa vám ponuka povinného zmluvného poistenia od poisťovne Uniqa? Ak máte v súčasnosti uzatvorené iné poistenie vozidla, musíte ho najprv vypovedať u svojej súčasnej poisťovne. Zistite, ako vypovedať povinné zmluvné poistenie. Potom si môžete uzatvoriť novú poistnú zmluvu.


Na druhej strane, ak chcete zrušiť poistenie vozidla v Uniqa, bude pre vás užitočné vedieť, ako podať výpoveď povinného zmluvného poistenia v Uniqa.


Kontakt:

UNIQA poisťovňa, a.s.
Krasovského 15
851 01 Bratislava
Infolinka: (+421) 2 32 600 100