Komunálna poisťovňa – Povinné zmluvné poistenie

Naposledy s nami ušetril: Ján, Bratislava
Pán Ján ušetril 35 €.

Komunálna poisťovňa – Povinné zmluvné poistenie

Povinné zmluvné poistenie (PZP) Komunálnej Poisťovne sa vzťahuje na osobné vozidlá, motocykle aj nákladné vozidlá. Možno tiež poistiť elektromobil, dodávku, trojkolku alebo štvorkolku. Ako už z názvu vyplýva, je povinné, aby ho uzavrel každý používateľ motorového vozidla.

PZP hradí škody spáchané vodičom motorového vozidla. Odškodnení sú zranení účastníci incidentu, ďalej materiálne škody tretích strán aj poškodenie vozovky. PZP Komunálnej poisťovne ponúka širokú škálu asistenčných služieb doma aj v zahraničí. Biela karta dokazuje uzavretie PZP na Slovensku, zelenú budete potrebovať pri vycestovaní do zahraničia. Na výber sú dva varianty PZP.

GARANT PLUS: 5 240 000 eur pre škody na zdraví a pri usmrtení. Bez ohľadu na počet zranených alebo usmrtených. 1 050 000 eur pre škody spôsobené na majetku a ušlý zisk. Tiež bez ohľadu na počet poškodených.

EUROGARANT PLUS: 5 240 000 eur pre škody na zdraví a pri usmrtení. Bez ohľadu na počet zranených alebo usmrtených. 2 100 000 eur pre škody spôsobené na majetku a ušlý zisk. Tiež bez ohľadu na počet poškodených.

Kontakt:

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
Štefánikova 17
811 05 Bratislava
Infolinka: 0800 112 222