Wüstenrot – Povinné zmluvné poistenie

Naposledy s nami ušetril: Ján, Bratislava
Pán Ján ušetril 35 €.

Wüstenrot – Povinné zmluvné poistenie (PZP)

Wüstenrot je renomovaná spoločnosť, ktorá ponúka povinné zmluvné poistenie (PZP) pre motorové vozidlá. Toto poistenie je charakterizované vysokými limitmi poistného plnenia a množstvom výhod.

PZP od Wüstenrot prináša množstvo výhod. Medzi ne patrí bezplatné komplexné asistenčné služby, zľava za ďalšie PZP pri rovnakom poistníkovi (platí len pre prívesný vozík), možnosť poistenia prívesu už od 11,30 eur a rýchle vybavenie online. Poistné plnenie je vyplatené v plnej výške primeraných nákladov na opravu vozidla (v prípade, že nepresahujú jeho všeobecnú hodnotu).

Asistenčné služby k PZP od Wüstenrot

Wüstenrot ponúka bezplatné komplexné asistenčné služby. V prípade prítomnosti dieťaťa pri poruche alebo nehode auta zabezpečí odvoz taxislužbou zadarmo.

Doplnkové pripoistenia k PZP od Wüstenrot

Wüstenrot ponúka atraktívne pripoistenia k PZP. Medzi ne patria pripoistenie úrazu v aute pre vodiča a cestujúcich, pripoistenie právnej ochrany auta a vodiča Nonstop právnik, pripoistenie vozidla pre prípad stretu so zverou, pripoistenie vozidla pre prípad živelnej udalosti a pripoistenie skiel motorového vozidla.


Výpoveď povinného zmluvného poistenia Wüstenrot

Páči sa vám ponuka povinného zmluvného poistenia od poisťovne Wüstenrot? Ak máte v súčasnosti uzatvorené iné poistenie vozidla, musíte ho najprv vypovedať u svojej súčasnej poisťovne. Zistite, ako vypovedať povinné zmluvné poistenie. Potom si môžete uzatvoriť novú poistnú zmluvu.


Na druhej strane, ak chcete zrušiť poistenie vozidla v Wüstenrot, bude pre vás užitočné vedieť, ako podať výpoveď povinného zmluvného poistenia v Wüstenrot.


Kontakt:

Wüstenrot poisťovňa, a. s.
Karadžičova 17
825 22 Bratislava 26
Infolinka: *6060 (0850 60 60 60)
Zo zahraničia +421 2 33 06 88 00